Dantų rentgeno nuotraukos

Dentalinė rentgenograma - tai jūsų dantų, gleivinės ar žandikaulio fragmento rentgeno nuotrauka. Dentalinė rentgeno nuotrauka reikalinga atliekant kanalų ar chirurginio gydymo procedūras, implantavimo ir kitais atvejais. Tai paprasta ir saugi procedūra. Mūsų klinikoje naudojamas naujos kartos skaitmeninis dentalinis rentgeno diagnostikos aparatas (viziografas). Naudojant mūsų turimą įrangą, reikalinga iki šešių kartų mažesnė rentgeno spinduliuotės galia lyginant su tradicine įranga. Dėl pažangios įrangos jūs gausite ypatingai mažą apšvitos dozę. Gydytojas galės aiškiai matyti jūsų rentgeno nuotrauką kompiuterio ekrane, prireikus panaudoti įvairias kompiuterinių programų galimybes vaizdui ar probleminėms sritims paryškinti.

 

Skaitmeniniai dentaliniai rentgeno diagnostikos aparatai (viziografai)
Skaitmeniniai dentaliniai rentgeno aparatai kitaip vadinami viziografais. Šiuolaikiniai dantų rentgeno aparatai skleidžia labai siaurą spinduliuotės pluoštą, todėl organai, esantys netgi netoli peršviečiamo žandikaulio, gauna labai mažą spinduliuotė dozę. Dažnai teigiama, kad viziografai skleidžia tiek mažai spinduliuotės, kad praktiškai nebereikalingi apsauginiai švininiai apklotai. Naudojant viziografą, naudojama iki šešių kartų mažesnė rentgeno spinduliuotės galia, lyginant su tradicine įranga.

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Privatumo politika Sutinku!