2019.01.25 Naujas mikroskopas

 

Nuo šiol, gydant sudėtingus dantų šaknų kanalų atvėjus ar pergydant senai plombuotus kanalus, siūlome tai atlikti klinikoje UAB “ODONTAS”.  Naujos kartos mikroskopas leidžia gydyti dantų šaknų kanalus daug greičiau bei kelis kartus tiksliau nei ankstesni gydymo metodai.

Mechaniškai paruošus kanalą naudojant mikroskopą, jį plombuojame termoplastine (karšta) gutaperča, kuri užpildo ne tik pagrindinius kanalus, bet ir mikroskopinius kanalų išsišakojimus visomis kryptimis. Taip pasiekiamas didesnis hermetiškumas bei suteikiama galimybė užpildyti kanalą trimatėje erdvėje ir kokybiškai užplombuoti įvairias kanalo anatomines modifikacijas.


 

Naujiena Lietuvoje!!!

Karieso gydymas be gręžimo ir nuskausminimo

Odontologijos klinika UAB „ODONTAS“ pirmoji Kauno apskrityje pristato naują Vokietijos kompanijos „Sandman Microdentistry“ įrengimą „Sandman Futura II“, kurio pagalba, naudojant „Futura“ aliuminio oksido miltelius, gydomas suaugusių, vaikų ir nėščiųjų kariesas nenaudojant gręžimo ir nuskausminimo*, nepažeidžiant natūralaus danties audinio.

Ši technologija labai mėgiama mažųjų mūsų pacientų, kuriems neretai gręžimas ir jo sukeliamas garsas kelia baimę. "Sandman Futura II" nekelia jokio triukšmo, tik oro srove pučia aliuminio oksido miltelius, kurie valo pažeistą danties audinį.

Taip pat ši technologija naudojama protezuojant ir ortodontinių klijų šalinimui po breketų.

*Priklausomai nuo karieso dydžio ir danties jautrumo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Privatumo politika Sutinku!